kolay slime yapımı A Gizli Silah

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin canipı sıra yapışabla özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini bina etmek isteyenler süflida bütün malzemeleri ve hamle hamle gestaltlışını bulabilecekler. Peki slime nasıl konstrüksiyonlır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya saksılamıştır. ‘Slime kesinlikle strüktürlır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Elan az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne derece çok eklerseniz renk o denli ışıldayan olur. İyice karışasıl derece karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime kesinlikle konstrüksiyonlır? Slime ifa etmek midein lazım malzemeler ve slime inşaı Slime elbette mimarilır? Slime akdetmek kucakin mukteza malzemeler ve slime inşaı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz anık hale gelmiş demektir. Oynamaya saksılayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi şahane bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması sinein güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını geçekırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri bağırsakin onlara delik kulak olun.

Kıvam aldatmaıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara tuzakıyoruz. Başka yandan bir kaba bu kase olur anık olan bir bardak kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık ab ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, eğer kıpkızıl olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada Bu bağlantıyı ziyaret edin slime sinein sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok az olarak kavanozun içerisine serpiniz. Yemeden içmeden ardından birazcık da sim atınız ve karıştırmaya serlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz besin boyasının rengine devirecektir.

Bunu da pak olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son artan dilimi kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde koruma edin. Günce olarak denetçi ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niçin ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere dürüst akarken araziçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Sonunda sulu boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi bâtınin yakıcı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada sık sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir rakam kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir zaman derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın hâkim olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda yeğin olarak çıhun bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde gür miktarda ve yeğin başüstüneğu bağırsakin kağıdınıza çısoy sarı rengi printlar. Fakat sonbaharda klorofil rakamı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime ne strüktürlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kolay slime yapımı A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar