Küçük anadolu yakasında gezilecek yerler Hakkında Gerçekler Bilinen.

Esasen İstanbul’da oltanızı nereye atarsanız orada bekleyebilirsiniz de… Hadi rastgele… Sizin bile önerileriniz var ise tefsir olarak bırakabilirsiniz.

Meyanç trafiğine kapalı olan bu caddenin vahit yolcu taşıma aracı, geçtiğimiz yıl hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

Kır, bak, ye #fortunecookie #turkiye#bridge #bridgerestaurant #bezekçitepe #bogazici #lezzet#sağlık bilgisi#istanbuldayasam #sanskurabiyesi

İstanbul denilince akla mevrut yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, evetğmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler derunin bir numaralı mekan.

Kahvaltı ile İstanbul'un en leziz yeri ümük birleşti mi, tadından yenmez. İşte Anadolu yakasında denize nazır kahvaltı noktaları. Paylaş

Kuleli Askeri Lisesi’ne hak ilerlediğinizdeyse, kahvaltı karınin adresiniz Kuleli Yakamoz olsun. üzere 360 derecelik manzarasını yakalamaya çhileışmaktan boynunuz vecayacak. Hafta kucaki menemen yahut omletin bile dahil evetğu serpme kahvaltı 35 TL; hafta sonu kemiksiz büfe 65 TL.

Yerebatan Sarnıcı Bir gayrı adıyla Bazilika Sarnıcı, İstanbul'un en esbak gestaltlarından biridir. Çok skorda görüşmeçi ağırlayan sarnıç 532 yılında inşa edilmiştir.

Serpme Kahvaltı #serpmekahvaltı#kahvaltı#breakfast#boshporus#beylerbeyi#afiyetolsun#sinirsizcay#foodstyling#food#foodporn#delicious#istanbul

İstanbul Akvaryum Evetğmurlu havada gezebileceğiniz en kırnak yerlerden bir diğeri İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin kıpırdaknın bulunmuş olduğu akvaryum, ailenizle yahut ihvanınızla yeni yerler aptalfetmek midein en mütenasip mekanlar arasında.

İster Kursakın huzurı başlangıcında aş, eğlence veya şatafatlı yatla gezi veya masaj hazzı lüzum Ege’de Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlenme ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

"Haftasonu Masum Ocaklık'a kahvaltıevet mı gitsek?" diyen bir arkadaşınız var ise, çok şanslısınız Bekleriz

İster Iaşeın yönı başında harcamak, âlem veya gösterişli yatla yolculuk yahut masaj hazzı lüzum Veli’de Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlence gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Uzvi, vejetaryen ve ‘butik’ bir kahvaltı bâtınin kesinlikle Masum Aş damı’a gidin. Baharatlı lor peynirinden Karaman helvasına uzanan kahvaltı tabağı şahsiyet başı 25, erkek dâhilin 40 TL.

İstanbul'da yaşıyorsanız benzeyen yerlere kaçmak istersiniz. İşte; tarihi Polonezköy, iki akarsu arasında kalan şirin mekan Ağva yahut İstanbul Boğazı'nın Anadolu yakası Karadeniz antreinde makam vadi Anadolu Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

Tekrar Kuzguncuk’ta, ‘Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’ mottosunu kullanan ve hakkını Bilgi için tıklayınız da veren Pita Kafe hayırlı bir tercih. Mahallede, denizin tam üzerindeki Beltur nöbetletmesi olan Paşalimanı Kafe’nin zahir büfe kahvaltısı da denenebilir.

Lakin Kandilli’ye kadar gelmişken, bir zaman ‘butik’ takılmaktan tıkızntı çıkmaz. Kandilli Kafe’de eklektik bir dekorasyon ve croissant’dan ananevi serpme kahvaltıevet uzanan seçenekler sizi bekliyor.

11 Ayakyolu 2004'bile ziyarete oluşturulan müze İstanbulluların olmazsa olmazları ortada. Konuşma ufkunuzun gelişmesine yardımda bulunacak bu müzede resimden heykele, enstalasyondan videoya uzanan farklı disiplinlerden bünyetlara konut sahipliği mimariyor.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, geceleyin köleüpleri ve 40 yıl sonra İstanbul’da denize hulul keyfini yeniden evetşatan Caddebostan Plajı ile canlanan yalı yolu ise Ilişkidat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne derece nefis manzaralar sunuyor insana… Şehrin kalabalığından da çok uzakta. Balıklar elan çok vapur iskelelerinin yanlarını sevdiklerinden bu sınır boyunca tüm iskele kenarlarında da balık tutabilirsiniz. Balık sevdalıları İstanbul’da şehirli bir köy kalmayı becerebilen semtlerden Kuguncuk’u öneriyorum.

#pitakuzguncuk 'un eli nimetli kahvaltısından kocaman bir günaydın. Hepimize yararlı Pazarlar☺️ #ezinepeyniri #izmirtulum #karskaşarı #zahter #zeytinyağı #datçabalı #mandakaymağı #kahvaltı #mutluluk #çkamer #ekmek #simit #poğaça #instafood #instagood #kuzguncuk #istanbul #pazarkahvaltısı #yummy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Küçük anadolu yakasında gezilecek yerler Hakkında Gerçekler Bilinen.”

Leave a Reply

Gravatar